Wesołych Świąt
box_01
box_02
box_03
box_04
niebieski_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku
zielony_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku
szary_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku
pomaranczowy_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku

AKTUALNOŚCI

green-arrow
Rejestr działań korygujących

Moduł funkcjonalnie powiązanych formularzy, który pozwala na gromadzenie w bazie wszelkich uwag dotyczących funkcjonowania systemu. Moduł ten zawiera: formularz rejestracji zgłoszenia niezgodności i przypisania jej do określonego elementu procesu formularz harmonogramu działań korygujących i naprawczych wraz z możliwością powołania zespołu i podziałem zadań na poszczególnych jego członków moduł kontroli realizacji poszczególnych etapów

green-arrow
Doroczne spotkania konsultantów - premiera aplikacji na rynku

Pierwsza - prapremiera miała na celu poddanie, zupełnie nowego rozwiązania pod ocenę osobom, które na codzień zajmują się wdrożeniami i oceną systemów zarządzania jakością. Tym razem e-qsm został zaprezentowany szerszemu gronu osób. Mimo, iż wersja 1.0 nie była jeszcze wersją dopuszczoną do sprzedaży, także i to spotkanie zakończyło się sukcesem. Wynikiem spotkania jest rozpoczęcie współpracy z Ośrodkiem Informatyki Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

green-arrow
Pierwsze wdrożenie systemu

W dniu dzisiejszym zawarta została umowa na realizację pierwszego wdrożenia systemu e-qsm w firmie Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.

green-arrow
Premiera systemu e-qsm - wersja sieciowa

W miesiącu sierpniu zostały zakończone prace nad wersją sieciową systemu e-qsm. System sieciowy umożliwia nie tylko dystrybucję dokumentów porzez sieć z dostępem przez przeglądarkę stron www, lecz także na zarządzanie dokumentacją i pracą w układzie grupowym.

green-arrow
e-qsm 2.0 - pierwsza edycja wersji gotowej do wdrożenia

Po uzyskaniu wstępnych ocen od konsultantów, audytorów oraz potencjalnych użytkowników i wprowadzeniu do aplikacji szeregu zmian i poprawek oraz zakończeniu etapu testów oraz walidacji - aplikacja e-qsm 2.0 została dopuszczona do sprzedaży w wersji jednostanowiskowej. Prace nad modułem sieciowym, umożliwiającym dystrybucję i zarządzanie dokumentacją poprzez sieć Internet zostaną ukończone jeszcze w tym miesiącu.