Wesołych Świąt
box_01
box_02
box_03
box_04
niebieski_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku
zielony_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku
szary_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku
pomaranczowy_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku

AKTUALNOŚCI

green-arrow
Akredytacja PARP - system e-QSM jeszcze tańszy

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż występując jako przedmiotowi eksperci wraz z Partnerem, spółką TOTAL Grupa Consultingowa SA otrzymaliśmy akredytację PARP na realizację projektów w ramach przedakcesyjnych programów PHARE. Zgodnie z zasadami programu, Wnioskodawcy mogą ubiegać się o dofinansowanie oferowanych przez nas usług w wysokości do 50% kosztów wdrożenia. Pierwszy termin składania wniosków upływa 30 lipca 2004r.

green-arrow
Co nowego pojawiło się w systemie e-qsm wersja 3.0

Nowa wersja to całkiem inny system pracy i zarządzania dokumentacją. Dzięki wprowadzeniu funkcji automatyzujących pracę z dokumentami system na bieżąco może nadzorować zawartość poszczególnych baz.  Dzięki funkcji aktualizacji system samodzielnie wprowadza poprawki w procesach usuwając z powiązań brakujące dokumenty oraz stanowiska informując o tym fakcie Użytkownika. Użytkownik sam decyduje o iloci stron w procesie i w każdej chwili może zmieniać zakres arkusza przeznaczonego na daną mapę.

green-arrow
Premiera nowej wersji Elektronicznej Księgi Jakością - e-qsm 3.0

Wersja ta została wyposażona w całkiem nowy moduł mapowania procesów, dzięki któremu w pełni możliwe jest uruchomienie elektronicznego przepływu dokumentów. Całość wraz z nowym produktem Elektronicznymi Formularzami - DFC stanowi doskonałe narzędzie do tworzenia wewnętrznych systemów zarządzania i przesyłu danych.  Ponadto zautomatyzowaliśmy kolejne funkcje ułatwiając tym samym zarządzanie dokumentacją SZJ.

green-arrow
DFC - system elektronicznych formularzy - wersja 1.0

Aplikacja budowania dynamicznych formularzy elektronicznych została stworzona na potrzeby projektowania systemów przepływu dokumentów oraz systemów klasy CRM. Działając w powiązaniu z systemem e-qsmstanowi doskonałe narzędzie uzupełniające funkcjonujący w przedsiębiorstwie system zarządzania jakością.  Modułem sterującym przepływem dokumentów (formularzy) jest moduł mapowania procesów, stanowiący jeden z głównych elementów elektronicznej księgi jakości - e-qsm.  DFC jest aplikacją stacjonarną, pracującą w środowisku Windows. Wynik projektowania - baza formularzy elektronicznych oraz związana z nimi baza danych, dzięki odpowiednim funkcjom wprowadzona zostaje do systemu e-qsm e-qsm, a następnie przenoszona jest na serwer, gdzie odpowiednie skrypty udostępniają formularze lub ich fragmenty poszczególnym komórkom, biorącym udział w procesie przepływu dokumentów. System obiegu dokumentów wdrażany jest jako system projektowany indywidualnie lub jako wynik połączenia systemów e-qsm i DFC.

green-arrow
e-qsm nagrodą za najlepiej zdany egzamin na Pełnomocnika

Prowadząc kolejne wdrożenia oraz występując w roli trenera, na kursie dla Pełnomocników organizowanym cyklicznie przez Tüv Akademię ufundowała nagrodę - jednostanowiskową licencję na system e-qsm za najlepszy wynik z egzaminu, którą otrzymał przedstawiciel firmy ITAM z Zabrza.