Wesołych Świąt
box_01
box_02
box_03
box_04
niebieski_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku
zielony_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku
szary_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku
pomaranczowy_pasek_tekstu_do_czarnego_bloku

AKTUALNOŚCI

green-arrow
Premiera nowej wersji - e-qsm 4.0

W dniu dzisiejszym poraz pierwszy, oficjalnie została zaprezentowana najnowsza wersja systemu - e-qsm 4.0 System e-qsm 4.0 to narzędzie, które nie tylko umożliwia dystrybucję i zarządzanie dokumentacją przez Pełnomocników ds. Jakości. Jest to narzędzie, które dzięki automatyzacji wielu funkcji wspiera całość realizacji wdrożenia. Jego zastosowanie ma więc znaczący wpływ na skrócenia czas jego realizacji.

green-arrow
Zakończenie etapu walidacji - eqsm 4.0 - wersja jednostanowiskowa gotowa do użytkowania

Oba procesy - zarówno testy, jak i walidacja oprogramowania przebiegły pomyślnie i po okresie wytężonej pracy, aplikacja e-qsm 4.0 jest gotowa do użytkowania. E-qsm 4.0 jest kontynuacją poprzednich edycji, jednak w znacznie szerszym zakresie, wspomagającą proces zarządzania dokumentacją oraz zapisami systemu zarządzania jakością. Aplikacja została wyposażona w szereg nowych funkcji, w których powstanie niewątpliwy wkład miały dotychczasowe doświadczenia oraz uwagi i sugestie Użytkowników.

green-arrow
Kolejny certyfikat

W dniu dzisiejszym zakończył się pozytywnie audyt certyfikujący w spółce P.R.E.S.C.O. - gratulujemy, życząc dalszych sukcesów, już na etapie doskonalenia. Jest nam tym bardziej miło, iż proces wdrożenia, był wspomagany także przez nas, a cała dokumentacja SZJ funkcjonuje w systemie e-qsm v. 3.0

green-arrow
Walidacja nowej wersji - eqsm 4.0

Z dniem dzisiejszym zakończyliśmy testy funkjonalne i rozpoczęliśmy prace w najnowszej wersji oferowanego systemu - e-qsm 4.0 Korzystając z najnowszej wersji prowadzimy prace w ramach doskonalenia systemu zarządzania w spółce ALMA SA. Sprawdzenie aplikacji w rzeczywistych warunkach pozwoli zarówno na przeprowadzenie walidacji oprogramowania oraz na wykorzystanie zawartych w nim rozwiązań przez Klienta w ramach funkcjonującego systemu zarządzania jakością.

green-arrow
Nowy moduł procesów - nowy produkt

Właśnie zakończyliśmy ostani już etap prac nad całkiem nowym modułem procesów, który będzie nie tylko podstawą całego systemu e-qsm, lecz będzie także oferowany jako niezależna aplikacja graficzna. Nowy moduł to niezależne narzędzie, które umożliwia stworzenie map procesów, poza systemem e-qsm i wyeksportowanie wyników prac do formatu zarówno bmp, jak i html, co pozwala na ich późniejsze wykorzystanie np. w ramach wewnętrznych systemów informacyjnych. Dodatkowo w celu większego dopasowania, wprowadziliśmy funkcję importu dowolnych bloków, co umożliwia wizualiazację prezentowanych procesów, w zależności od potrzeb Użytkownika. Pełna wersja aplikacji, będzie udostępniona wraz z premierą systemu e-qsm v. 4.0 planowaną na I kwartał br.