Wesołych Świąt
Certyfikat i nowe warunki funkcjonowania
Wczoraj, 30. maja br. Kierownictwo Zakładu Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego "Elżbietanki" z Zielonej Góry miało przyjemność usłyszeć, oczekiwane przez wszystkich auditowanych zdanie "Będziemy wnioskować o przyznanie certyfikatu". Gratulując, życzymy dalszych sukcesów w doskonaleniu systemu zarządzania.

Dla nas fakt pozytywnego zakończenia auditu ma także ogromne znaczenie, gdyż od roku dokumentacja systemowa jest prowadzona w systemie e-QSM. Co więcej, część zapisów już w chwili obecnej jest prowadzona w ramach obiegu dokumentów, opartych na module DFC, a kolejne zostaną uruchomione niebawem.

Istotnym jest także fakt, zarówno dla Auditowanych, Auditujących, jak i dla nas samych, iż cały audit był prowadzony pod nadzorem Pani G. Schirmer z TGA-Begutachterin, jednostki akredytującej z Niemiec. Jednostką prowadzącą audity był TÜV Rheinland Polska.

W dniu wczorajszym Zakładowi Opiekuńczo-Rehabilitacyjnemu został także przekazany do użytkowania w ramach walidacji najnowszy produkt, uzupełniający funkcjonalność systemu e-QSM - moduł "Planowanie zasobów".