Wesołych Świąt
Nowa formuła komunikacji
Nieodzownym elementem, który leży u podstawa naszej działalności są sugestie, dotyczące oprogramowania, jakie trafiają do nas od Klientów, a które skrupulatnie gromadzimy, tworząc swoistą bazę potrzeb. Wiedza ta pozwala nam na rowój produktu w najbardziej oczekiwanym kierunku.

Dlatego też już niedługo udostępniona zostanie nowa wersja systemu komunikacji, która zastąpi dotychczas stosowany Komunikator. W skład nowej funkcjonalności wchodzą - funkcje serwera, który poprzez komunikaty mailowe przejmuje część zadań dawnego Komunikatora oraz plugin Komunikator, którego rolą będzie kierowanie Użytkownika do właściwych miejsc w systemie.

Obecnie najnowsze elementy przechodzą fazę testów i już niedługo zostaną one udostępnione w ramach obowiązującej wersji. Zgodnie z regułami nadzoru technicznego, Klienci, u których prowadzone są prace wdrożeniowe otrzymają bez dodatkowych opłat nowe oprogramowanie, natomiast Klienci objęci nadzorem technicznym, posiadający aktualną jeszcze wersję Komunikatora będą mogli zadecydować o wymianie elementów oprogramowania, oczywiście także nieodpłatnie.

Nowa funkcjonalność oprócz szerzej postrzeganej komunikacji pozwala także na lepsze dopasowanie kosztów zakupu oprogramowania, gdyż wszędzie tam gdzie zewnętrzna komunikacja mailowa okaże się wystarczająca, zakup pluginu nie będzie wymagany, co dodatkowo wpłynie na obniżenie kosztów wdrożenia. Pozwoli także na utrzymanie niskich kosztów realizacji zwłaszcza w organizacjach małych i średnich z jednoczesnym zachowaniem podstawowej funkcjonalności w zakresie komunikacji w systemie.