Wesołych Świąt
e-QSM - 10-te urodziny

Dokładnie 10 lat temu, w dniu 03. kwietnia odbyła się pierwsza publiczna prezentacja systemu e-QSM. W gronie gości zaproszonych na prezentację znależli sie m.in. konsultanci oraz audytorzy systemów zarządzania jakością. Aplikacja została oceniona bardzo pozytywnie, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i ekonomicznym. W kolejnych miesiącach miała miejsce premiera kolejnych elementów systemu, a we wrześniu zrealizowaliśmy pierwsze pełne uruchomienie u Klienta. Od tamtej pory udało nam się przeprowadzić ponad setkę instalacji - od wersji jednostanowiskowych, po wdrożenia związane także z integracją z innymi systemami, a ocena pierwszych Klientów, którzy mieli okazję zobaczyć system pozwala sądzić, że "Piątka" jeszcze lepiej sprawdzić się jako system nadzoru nad dokumentami i ich obiegiem.

 

Aktualna wersja e-QSM, to wynik naszych doświadczeń zarówno w zakresie technologicznym, jak i użytkowym. To wiele na nowo zaprojektowanych funkcji, uwzględniających uwagi Użytkowników.

 

Nie długo swoją premierę będzie miał także całkiem nowy moduł DFC, którego przeznaczeniem jest projektowanie formatek będących podstawą workflow.

 

W związku z urodzinami systemu e-QSM, dziękując wszystkim za dotychczasową współpracę przygotowujemy specjalną ofertę dla naszych Stałych Klientów, która z pewnością spełni oczekiwania tak ekonomiczne jak i merytoryczne.