Wesołych Świąt
Coś się kończy, coś się zaczyna – czyli e-QSM pierwsza odsłona
System e-QSM na wiosnę przyszłego roku skończy 10 lat. Od początku swojego istnienia przeszedł szereg zmian, których celem było jak najlepsze zadowolenie Użytkowników. Każda kolejna wersja to wynik realizacji naszych planów uwzględniających uwagi naszych Klientów.

 

Wersja e-QSM to nowa technologia i nowa funkcjonalność. To także zmiana w sposobie zarządzania wieloma elementami, aby stały się one bardziej intuicyjne dla Użytkowników. e-QSM to zdecydowanie szersza integracja z pakietem MS Office i nowy sposób prezentacji dokumentów. Szczegóły dotyczące funkcjonalności podamy wkrótce.


System - po pierwszych testach - poddawany jest obecnie procesowi wstępnej walidacji, po której wersja beta zostanie udostępniona pierwszym Klientom.


Z racji tego, że wprowadzenie nowej wersji zbiega się z okrągłą rocznicą, wszystkim naszym stałym Klientom będzie ona udostępniana na szczególnych warunkach, o czym będziemy informowali Klientów indywidualnie.

 

 

Początek funkcjonowania nowej wersji oznacza jednak odejście od wersji 4.0, której sprzedaży zaprzestajemy z dniem dzisiejszym. Z dniem dzisiejszym kończymy również przyjmowane zleceń na nadzór techniczny nad systemem e-QSM. Nie oznacza to jednak, że pozostawiamy Klientów bez opieki. Wszystkie zamówienia na nadzór techniczny na kolejne 12 miesięcy, które do dnia dzisiejszego do nas wpłynęły i zostały opłacone, pozostają w mocy bez względu na to, czy Klient będzie chciał skorzystać z aktualizacji do wersji 5.0, czy też nie, a sam nadzór nad wersją 4.0 zostanie ostatecznie zakończony z dniem 19.12.2013 r.