Wesołych Świąt
IOD DO WYNAJĘCIA

Wiodącym produktem, łączącym w sobie elementy z całego zakresu oferowanych usług i produktów (doradztwo, opieka, audyty) jest niewątpliwie świadczona przez nas od wielu lat usługa IOD do wynajęcia.

Tym co odróżnia tą usługę w zakresie świadczonym dla bankowości w stosunku do pozostałych grup Klientów, to fakt realizacji działań w układzie outsourcingu bankowego, tj. zgodnie z wytycznymi Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Ale już w zakresie merytorycznym, jak każdy nasz Klient tak i Banki otrzymują pełen pakiet doświadczenia wraz z narzędziami w skład których wchodzą system e-qsm wraz z wymaganymi prawem rejestrami takimi jak Rejestr Czynności, Rejestr Kategorii.

Dostarczany system dodatkowo wspiera działania w zakresie oceny ryzyka w procesach przetwarzania danych osobowych, czy ‘prowadzi za rączkę’ w zakresie wykonywania oceny skutków przetwarzania, w której wykorzystywane są dane zgromadzone w poszczególnych rejestrach oraz mapie procesów.

Cała usługa każdorazowo świadczona jest nie przez pojedynczego konsultanta ale przez zespół doradczy, w którym poszczególni konsultanci specjalizują się w dziedzinach wiedzy wymaganej od IOD.