Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Nowa wersja DARMOWYCH narzędzi do diagnostyki sieci: Axence NetTools 5.0 - już dostępna!  2012-11-29

W związku z dynamicznie rosnącą liczbą użytkowników darmowej aplikacji, Axence NetTools oraz licznymi propozycjami odnośnie jej dalszego rozwoju, firma Axence udostępniła nową wersję - 5.0 Nowe funkcje w Axence NetTools 5.0: NetWatch - już nie tylko PING! monitoring serwisów TCP/IP – monitorowanie czasu odpowiedzi i procentu utraconych pakietów serwisów: HTTP, POP3, SMTP, FTP i 50 innych monitoring dowolnego portu TCP identyfikacja hostów po adresie DNS; automatyczne sprawdzanie adresów co 10min eksport/import hostów obsługa protokołów TLS/SSL w e-mailach alertowych. Przeglądarka SNMP: kompilator plików MIB – możliwość dodania nowego obiektu bazy MIB w celu obsługi dowolnych nowych urządzeń SNMP. Traceroute: mapa geograficzna hostów - informacja graficzna o kolejnych hostach na trasie pakietów. Geolokacja – informacja o lokalizacji geograficznej (w postaci kraju) zdalnego adresu IP (w narzędziach: NetStat, NetWatch, Ping, Trace). Opcja ta może ułatwić wykrycie podejrzanych połączeń, np. do Rosjii lub Chin - tworzonych przez złośliwe programy. Informacja geograficzna jest też dostępna dla podanego adresu w każdym narzędziu. Wake on LAN jako parametr wywołania NetTools - możliwość zdalnego uruchamiania oraz wybudzania komputerów przez kartę sieciową. >> Pobierz za darmo wersję 5.0

arrow
Wiarygodny Partner Handlowy  2012-03-16

Od samego początku istnienia Firma „e-QSM Informatyczne Systemy Zarządzania” i reprezentujący ją Zespół e-QSM dokłada wszelkich starań aby być postrzeganym jako rzetelny Partner zarówno w relacjach z Partnerami Handlowymi jak i z Klientami.   Dlatego tym bardziej jest nam niezmiernie miło mogąc poinformować, iż na podstawie danych zgromadzonych w bazach oraz na podstawie oceny wybranych Klientów, otrzymaliśmy od Elektronicznej Giełdy Wierzytelności certyfikat Wiarygodny Partner Handlowy.

arrow
e-QSM Informatyczne Systemy Zarządzania partnerem firmy Axcence  2012-03-16

W ubiegłym tygodniu sfinalizowaliśmy proces zawarcia umowy o współpracę z firmą Axcence będącą dostawcą oprogramowania do nadzorowania sieci nVision. Dzięki czemu jedno z najlepszych narzędzi wspomagających działania z zakresu Polityki Bezpieczeństwa Informacji wchodzi na stałe do naszej oferty produktowej.

arrow
Baza kantorów i kolejny produkt dla przedsiębiorstw  2012-12-27

W dniu dzisiejszym bazy serwisu cashemarket.com zostały uzupełnione informacjami dotyczącymi punktów wymiany walut. W najbliższym czasie dane będą jeszcze uzupełniane i modyfikowane, jednak już teraz zgromadzone w serwisie informacje powinny umożliwić swobodne poruszanie się po mapie punktów, umożliwiających szybki dostęp do gotówki (bankomatów i kantorów).   cashemarket.com jest serwisem w głównej mierze informacyjnym. To jednak nie jedyny produkt informatyczny, który aktualnie budujemy. Kolejny serwis, stanowiący platformę wymiany danych, który właśnie przechodzi wewnętrzne testy i walidację zostanie zaprezentowany już niebawem.

arrow
cashemarket.com - nowy produkt i pierwsi Użytkownicy serwisu  2012-12-27

Serwis cashemarket.com jest narzędziem przeznaczonym dla Kantorów i Banków. Umożliwia prezentację oferty poprzez udostępnienia w ramach serwisu informacji z zakresu notwań walut, bankomatów lub zwyczajnie poprzez jedynie umieszczenie informacji o placówkach. cashemarket.com stanowi połączenie dwóch baz informacyjnych - ekantory oraz ebankomaty.   Aktualnie serwis wchodzi w ostatnią fazę testów i walidacji, której wynikiem będą, pojawiające się sukcesywnie modyfikacje i/lub uzupełnienia związane z jego funkcjonalnością.   Do bazy wprowadzone zostały już w znacznej mierze dane o bankomatach czołowych banków, funkcjonujących na polskim rynku - m.in. banków ze spółdzielczych grup bankowych, PKO, WBK, Banku Pocztowego, Citi Banku Handlowego, ING, Nordei, Kredyt Banku, a także sieci bankomatów Euronet. W przygotowaniu jest baza kantorów.   Dla nas jednak najważniejszym faktem jest jednak to, że w serwisie pojawili się pierwsi czynni Użytkownicy.   Dlatego tym bardziej zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych, zarówno w zakresie informacji o sieciach bankomatowych, jak i punktach wymiany walut.