Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Serwis DFC i edytor e-formularzy DFC 5 dla obiegu dokumentów  2013-11-21

Serwis DFC to zestaw narzędzi dostępnych on-line w tzw. chmurze, który pozwala na projektowanie i budowanie e-formularzy, które są wykorzystywane w ramach obiegów dokumentów. Ponadto umożliwia przechowywanie archiwalnych projektów oraz wymianę doświadczeń wśród użytkowników.   Budowanie e-formularzy z użyciem typowych narzędzi programistycznych bywa kosztowne, czasochłonne i wymaga dużej wiedzy, dlatego stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu każdy może samodzielnie zbudować własne obiegi dokumentów i uruchomić je w sieci.   Z DFC możesz samodzielnie projektować obiegi zgodnie z Twoimi potrzebami Projektowanie w DFC nie wymaga specjalnej wiedzy informatycznej Dostęp online pozwala na szybkie uruchomienie bez konieczności instalacji i budowy własnej infrastruktury Z DFC zaprojektujesz e-formularze, które pozwolą wyeliminować wersje papierowe Dzielimy się wiedzą, możesz wykorzystać przygotowane wcześniej i opublikowane obiegi Jeśli będzie potrzebna zmiana, samodzielnie zmodyfikujesz formularze i obiegi bez udziału informatyków!   Jedną z najważniejszych zalet DFC jest automatyczny nadzór nad bazą danych dla zaprojektowanych e-formularzy.   System samodzielnie buduje tabele w bazie danych, indywidualnie dla każdego opracowanego e-formularza Gdy zmienisz swój lub pobrany e-formularz, system samodzielnie wprowadzi odpowiednie zmiany w strukturach tabel Dzięki przechowywaniu informacji w bazie danych masz do nich stały i szybki dostęp (zapisy archiwalne) Możesz swobodnie wykorzystywać już raz wprowadzone dane w innych obiegach, co umożliwiają elementy edytora DFC.   Budowanie e-formularzy z użyciem typowych narzędzi programistycznych bywa kosztowne, czasochłonne i wymaga dużej wiedzy, dlatego stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu każdy może samodzielnie zbudować własne obiegi dokumentów i uruchomić je w sieci.   Jedyne co musisz zrobić, aby zaprojektować swój obieg, to rozmieścić na e-formularzu odpowiednie elementy.   Zobacz więcej >>>

arrow
DFC 5.0 – nowa forma, nowe możliwości  2013-05-16

Główny trzon systemu e-QSM, czyli moduł pozwalający na zarządzanie dokumentacją wewnętrzną jest już gotowy i miało już miejsce pierwsze pilotażowe wdrożenie. Moduł DFC, odpowiadający za projektowanie i zarządzanie obiegiem elektronicznych formularzy zaczyna powoli wchodzi w fazę testów, czyli niebawem także będzie dostępny. To na co mogą liczyć jego Użytkownicy, to zdecydowanie prostsze projektowanie oraz funkcje jakich nie było w wersji e-QSM. O szczegółach nowej wersji modułu DFC będziemy informować już niebawem.  

arrow
e-QSM - 10-te urodziny  2013-04-03

Dokładnie 10 lat temu, w dniu 03. kwietnia odbyła się pierwsza publiczna prezentacja systemu e-QSM. W gronie gości zaproszonych na prezentację znależli sie m.in. konsultanci oraz audytorzy systemów zarządzania jakością. Aplikacja została oceniona bardzo pozytywnie, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i ekonomicznym. W kolejnych miesiącach miała miejsce premiera kolejnych elementów systemu, a we wrześniu zrealizowaliśmy pierwsze pełne uruchomienie u Klienta. Od tamtej pory udało nam się przeprowadzić ponad setkę instalacji - od wersji jednostanowiskowych, po wdrożenia związane także z integracją z innymi systemami, a ocena pierwszych Klientów, którzy mieli okazję zobaczyć system pozwala sądzić, że "Piątka" jeszcze lepiej sprawdzić się jako system nadzoru nad dokumentami i ich obiegiem.   Aktualna wersja e-QSM, to wynik naszych doświadczeń zarówno w zakresie technologicznym, jak i użytkowym. To wiele na nowo zaprojektowanych funkcji, uwzględniających uwagi Użytkowników.   Nie długo swoją premierę będzie miał także całkiem nowy moduł DFC, którego przeznaczeniem jest projektowanie formatek będących podstawą workflow.   W związku z urodzinami systemu e-QSM, dziękując wszystkim za dotychczasową współpracę przygotowujemy specjalną ofertę dla naszych Stałych Klientów, która z pewnością spełni oczekiwania tak ekonomiczne jak i merytoryczne.

arrow
e-QSM - Pierwsze uruchomienie  2013-03-25

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy pierwsze, pilotażowe uruchomienie najnowszej wersji systemy - e-QSM. Do urodzin systemu, czyli do dnia 03. kwietnia pozostało niewiele, więc tym bardziej cieszymy się, że zmieściliśmy się w czasie. Oczywiście nadal trwają prace nad kolejnymi elementami systemu, czyli nowym modułem kadrowym oraz nową wersją DFC5, która powoli nabiera użytkowych kształtów, a nad którą prace wraz z wstępnymi testami mamy zamiar skończyć na przełomie kwietnia i maja br.

arrow
Coś się kończy, coś się zaczyna – czyli e-QSM pierwsza odsłona  2012-12-27

System e-QSM na wiosnę przyszłego roku skończy 10 lat. Od początku swojego istnienia przeszedł szereg zmian, których celem było jak najlepsze zadowolenie Użytkowników. Każda kolejna wersja to wynik realizacji naszych planów uwzględniających uwagi naszych Klientów.   Wersja e-QSM to nowa technologia i nowa funkcjonalność. To także zmiana w sposobie zarządzania wieloma elementami, aby stały się one bardziej intuicyjne dla Użytkowników. e-QSM to zdecydowanie szersza integracja z pakietem MS Office i nowy sposób prezentacji dokumentów. Szczegóły dotyczące funkcjonalności podamy wkrótce. System - po pierwszych testach - poddawany jest obecnie procesowi wstępnej walidacji, po której wersja beta zostanie udostępniona pierwszym Klientom. Z racji tego, że wprowadzenie nowej wersji zbiega się z okrągłą rocznicą, wszystkim naszym stałym Klientom będzie ona udostępniana na szczególnych warunkach, o czym będziemy informowali Klientów indywidualnie.     Początek funkcjonowania nowej wersji oznacza jednak odejście od wersji 4.0, której sprzedaży zaprzestajemy z dniem dzisiejszym. Z dniem dzisiejszym kończymy również przyjmowane zleceń na nadzór techniczny nad systemem e-QSM. Nie oznacza to jednak, że pozostawiamy Klientów bez opieki. Wszystkie zamówienia na nadzór techniczny na kolejne 12 miesięcy, które do dnia dzisiejszego do nas wpłynęły i zostały opłacone, pozostają w mocy bez względu na to, czy Klient będzie chciał skorzystać z aktualizacji do wersji 5.0, czy też nie, a sam nadzór nad wersją 4.0 zostanie ostatecznie zakończony z dniem 19.12.2013 r.