Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
e-QSM - 10-te urodziny  2013-04-03

Dokładnie 10 lat temu, w dniu 03. kwietnia odbyła się pierwsza publiczna prezentacja systemu e-QSM. W gronie gości zaproszonych na prezentację znależli sie m.in. konsultanci oraz audytorzy systemów zarządzania jakością. Aplikacja została oceniona bardzo pozytywnie, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i ekonomicznym. W kolejnych miesiącach miała miejsce premiera kolejnych elementów systemu, a we wrześniu zrealizowaliśmy pierwsze pełne uruchomienie u Klienta. Od tamtej pory udało nam się przeprowadzić ponad setkę instalacji - od wersji jednostanowiskowych, po wdrożenia związane także z integracją z innymi systemami, a ocena pierwszych Klientów, którzy mieli okazję zobaczyć system pozwala sądzić, że "Piątka" jeszcze lepiej sprawdzić się jako system nadzoru nad dokumentami i ich obiegiem.   Aktualna wersja e-QSM, to wynik naszych doświadczeń zarówno w zakresie technologicznym, jak i użytkowym. To wiele na nowo zaprojektowanych funkcji, uwzględniających uwagi Użytkowników.   Nie długo swoją premierę będzie miał także całkiem nowy moduł DFC, którego przeznaczeniem jest projektowanie formatek będących podstawą workflow.   W związku z urodzinami systemu e-QSM, dziękując wszystkim za dotychczasową współpracę przygotowujemy specjalną ofertę dla naszych Stałych Klientów, która z pewnością spełni oczekiwania tak ekonomiczne jak i merytoryczne.

arrow
e-QSM - Pierwsze uruchomienie  2013-03-25

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy pierwsze, pilotażowe uruchomienie najnowszej wersji systemy - e-QSM. Do urodzin systemu, czyli do dnia 03. kwietnia pozostało niewiele, więc tym bardziej cieszymy się, że zmieściliśmy się w czasie. Oczywiście nadal trwają prace nad kolejnymi elementami systemu, czyli nowym modułem kadrowym oraz nową wersją DFC5, która powoli nabiera użytkowych kształtów, a nad którą prace wraz z wstępnymi testami mamy zamiar skończyć na przełomie kwietnia i maja br.

arrow
Coś się kończy, coś się zaczyna – czyli e-QSM pierwsza odsłona  2012-12-27

System e-QSM na wiosnę przyszłego roku skończy 10 lat. Od początku swojego istnienia przeszedł szereg zmian, których celem było jak najlepsze zadowolenie Użytkowników. Każda kolejna wersja to wynik realizacji naszych planów uwzględniających uwagi naszych Klientów.   Wersja e-QSM to nowa technologia i nowa funkcjonalność. To także zmiana w sposobie zarządzania wieloma elementami, aby stały się one bardziej intuicyjne dla Użytkowników. e-QSM to zdecydowanie szersza integracja z pakietem MS Office i nowy sposób prezentacji dokumentów. Szczegóły dotyczące funkcjonalności podamy wkrótce. System - po pierwszych testach - poddawany jest obecnie procesowi wstępnej walidacji, po której wersja beta zostanie udostępniona pierwszym Klientom. Z racji tego, że wprowadzenie nowej wersji zbiega się z okrągłą rocznicą, wszystkim naszym stałym Klientom będzie ona udostępniana na szczególnych warunkach, o czym będziemy informowali Klientów indywidualnie.     Początek funkcjonowania nowej wersji oznacza jednak odejście od wersji 4.0, której sprzedaży zaprzestajemy z dniem dzisiejszym. Z dniem dzisiejszym kończymy również przyjmowane zleceń na nadzór techniczny nad systemem e-QSM. Nie oznacza to jednak, że pozostawiamy Klientów bez opieki. Wszystkie zamówienia na nadzór techniczny na kolejne 12 miesięcy, które do dnia dzisiejszego do nas wpłynęły i zostały opłacone, pozostają w mocy bez względu na to, czy Klient będzie chciał skorzystać z aktualizacji do wersji 5.0, czy też nie, a sam nadzór nad wersją 4.0 zostanie ostatecznie zakończony z dniem 19.12.2013 r.

arrow
Nowa wersja DARMOWYCH narzędzi do diagnostyki sieci: Axence NetTools 5.0 - już dostępna!  2012-11-29

W związku z dynamicznie rosnącą liczbą użytkowników darmowej aplikacji, Axence NetTools oraz licznymi propozycjami odnośnie jej dalszego rozwoju, firma Axence udostępniła nową wersję - 5.0 Nowe funkcje w Axence NetTools 5.0: NetWatch - już nie tylko PING! monitoring serwisów TCP/IP – monitorowanie czasu odpowiedzi i procentu utraconych pakietów serwisów: HTTP, POP3, SMTP, FTP i 50 innych monitoring dowolnego portu TCP identyfikacja hostów po adresie DNS; automatyczne sprawdzanie adresów co 10min eksport/import hostów obsługa protokołów TLS/SSL w e-mailach alertowych. Przeglądarka SNMP: kompilator plików MIB – możliwość dodania nowego obiektu bazy MIB w celu obsługi dowolnych nowych urządzeń SNMP. Traceroute: mapa geograficzna hostów - informacja graficzna o kolejnych hostach na trasie pakietów. Geolokacja – informacja o lokalizacji geograficznej (w postaci kraju) zdalnego adresu IP (w narzędziach: NetStat, NetWatch, Ping, Trace). Opcja ta może ułatwić wykrycie podejrzanych połączeń, np. do Rosjii lub Chin - tworzonych przez złośliwe programy. Informacja geograficzna jest też dostępna dla podanego adresu w każdym narzędziu. Wake on LAN jako parametr wywołania NetTools - możliwość zdalnego uruchamiania oraz wybudzania komputerów przez kartę sieciową. >> Pobierz za darmo wersję 5.0

arrow
Wiarygodny Partner Handlowy  2012-03-16

Od samego początku istnienia Firma „e-QSM Informatyczne Systemy Zarządzania” i reprezentujący ją Zespół e-QSM dokłada wszelkich starań aby być postrzeganym jako rzetelny Partner zarówno w relacjach z Partnerami Handlowymi jak i z Klientami.   Dlatego tym bardziej jest nam niezmiernie miło mogąc poinformować, iż na podstawie danych zgromadzonych w bazach oraz na podstawie oceny wybranych Klientów, otrzymaliśmy od Elektronicznej Giełdy Wierzytelności certyfikat Wiarygodny Partner Handlowy.