Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Nowa Rola Administratora Bezpieczeństwa Informacji - szkolenie otwarte  2015-04-16

W związku z nowelizacją Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, która pociąga za sobą zmianę w obowiązkach Administratora Bezpieczeństwa Informacji oraz wychodząc na przeciw licznym zapytaniom naszych Klientów, zapraszamy na szkolenie:   Termin szkolenia: 26.02.2015r.   Miejsce: Poznań, ul. Taczaka 24   Szkolenie dedykowane dla osób pełniących funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji i/lub odpowiedzialnych za nadzór nad ochroną danych osobowych. (Uwaga - liczba miejsc ograniczona).

arrow
Zmiany w prawie i nowa odsłona usługi ABI do wynajęcia.  2015-02-02

Z nowym rokiem weszły w życie nowe przepisy, regulujące zasady funkcjonowania Administratora Danych Osobowych w obszarze Ochrony Danych Osobowych. Niestety to nie wszystko co zaplanowano, jeżeli chodzi o Ustawę o Ochronie Danych Osobowych. Kolejne zmiany planowane są w obszarze jak dotąd nastręczającym najwięcej kłopotów – mianowicie w obszarze monitoringu wizyjnego Częściowo można o nich poczytać w dziale: Warto wiedzieć.   Dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów rozszerzyliśmy oferowana jak dotąd z powodzeniem usługę ABI do wynajęcia o możliwości obsługi obszaru ochrony danych osobowych w pełnym zakresie outsourcingu.

arrow
Kolejne zmiany w systemie e-QSM  2015-02-02

Na dniach zostanie udostępniona kolejna aktualizacja systemu. Tym razem na warsztat trafiła funkcjonalność związana z obiegiem e-formularzy. Funkcja Wyślij do siebie, nie tylko usprawnia sam proces przekazywania e-formularzy ale dodatkowo rozszerza zakres funkcjonalny obiegów, wprowadzając większą dynamikę w obszarze zarządzania ich zawartością. Ta zmiana to jednocześniej zapowiedź kolejnych nowości w tym obszarze ale o tym będziemy informowali w późniejszym czasie. Więcej informacji na temat najnowszej funkcjonalności można znaleźć w instrukcjach już teraz zamieszczonych na demo.

arrow
Nowe funkcje na koniec roku  2014-12-22

Od dziś dostępna jest nowa funkcjonalność modułu WorkFlowInfo. Dotyczy ona funkcji eksportu danych, oczywiście z zachowaniem odpowiednich uprawnień. Dlatego też tym bardziej zapraszamy użytkowników systemu w wersji rozszerzonej do odwiedzenia demo, gdzie dostępna jest do pobrania aktualizacja oraz instrukcja opisująca działanie eksportu danych.

arrow
DOCFINDER - nowy moduł systemu e-QSM  2014-02-26

Od dziś jest dostępny nowy moduł systemu e-QSM – DOCFINDER. Podobnie jak moduł Workflowinfo w zakresie obiegu e-formularzy, moduł ten jest przeznaczony do przeszukiwania zasobów struktury dokumentów zgromadzonych w bazie systemu e-QSM. Pozwala on na wyszukiwanie dokumentów z uwzględnieniem autora, właściciela, dat wprowadzenia, publikacji oraz dat modyfikacji dokumentów.   Moduł jako rozszerzenie nie jest integralnym elementem systemu, stanowi natomiast jego rozszerzenie dostępne na życzenie użytkownika.   Zobacz jak działa system wraz z nowymi modułami: http://demo.eqsm.com.pl