Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Zakończenie 'przeprowadzki' Klientów do e-QSM Consulting Sp. z o.o.  2020-09-06

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż proces przejmowania działań przez Spółkę został zakończony, a ostateczna liczba umów realizacji usług w nowych warunkach to 100% + 1, dlatego dziękując naszym Klientom za zaufanie, obiecujemy dalej rzetelnie wypełniać swoje zobowiązania i oferować nasze usługi i produktu na jak najwyższym poziomie.

arrow
Powołanie do życia spółki e-QSM Consulting  2020-09-05

Na bazie decyzji PUODO i KNF podjęliśmy jedyną możliwą decyzję o kontynuacji działań całego zespołu w ramach powołanej do życia spółce. e-QSM Consulting Sp. z o.o. przejmie działalność firmy z zachowaniem wszelkich warunków zawartych dotychczas umów.

arrow
Decyzja PUODO i KNF  2020-09-04

Wraz ze zbliżającym się wejściem RODO złożyliśmy za pośrednictwem jednego z naszych Klientów zapytanie do KNF oraz PUODO co do statusu IOD w Bankach. Po konsultacjach KNF z PUODO, PUODO wydał opinię co do możliwości działań w oparciu artykułu 6a ust. 1 punkt 2 Prawa bankowego, a więc w trybie outsourcingu bankowego.

arrow
e-QSM czas na zmiany  2020-09-03

Właśnie rozpoczęliśmy prace nad nową wersją systemu e-QSM, która w znacznej mierze stanowić będzie powrót do korzeni, czyli do wersji 4.0. Głowna w związku z tym planowana zmiana to integracja systemu e-QSM z Mapą procesów (podobnie jak to było w e-QSM)

arrow
Kolejny moduł systemu e-QSM - Rejestr archiwum pod choinkę  2020-09-02

To pewnie już ostatnie z rozszerzeń jakie będzie przez nas opublikowane dla systemu e-QSM. Moduł ten pozwala na kontrolowaną edycję zakończonych obiegów e-formularzy, dzięki czemu możliwe jest ich szersze zastosowanie np. dla prowadzenia rejestrów zmiennych, gdzie po dokonaniu wpisu konieczna jest ich dalsza aktualizacja (np. ilość licencji zarejestrowanego oprogramowania)