Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Pierwsze nieformalne testy e-QSM standard  2020-09-25

Nowy e-QSM w wersji 6.0 nabiera kształtów - aktualnie są prowadzone pierwsze testy aplikacji wraz z zintegrowaną mapą procesów.

arrow
Początek pandemii ale my nie składamy broni  2020-09-07

Niestety wybuch pandemii oraz ogłoszenie stanu epidemicznego w kraju pokrzyżowały nam trochę szyki ale nie na długo. Wszyscy Klienci są na bieżąco obsługiwani zdalnie, co może przyczynić się do zmian zasad współpracy także na przyszłość. W zakresie systemu e-QSM nie tylko prace trwają nadal ale dodatkowo rozszerzyliśmy zespół programistów.

arrow
Zakończenie 'przeprowadzki' Klientów do e-QSM Consulting Sp. z o.o.  2020-09-06

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż proces przejmowania działań przez Spółkę został zakończony, a ostateczna liczba umów realizacji usług w nowych warunkach to 100% + 1, dlatego dziękując naszym Klientom za zaufanie, obiecujemy dalej rzetelnie wypełniać swoje zobowiązania i oferować nasze usługi i produktu na jak najwyższym poziomie.

arrow
Powołanie do życia spółki e-QSM Consulting  2020-09-05

Na bazie decyzji PUODO i KNF podjęliśmy jedyną możliwą decyzję o kontynuacji działań całego zespołu w ramach powołanej do życia spółce. e-QSM Consulting Sp. z o.o. przejmie działalność firmy z zachowaniem wszelkich warunków zawartych dotychczas umów.

arrow
Decyzja PUODO i KNF  2020-09-04

Wraz ze zbliżającym się wejściem RODO złożyliśmy za pośrednictwem jednego z naszych Klientów zapytanie do KNF oraz PUODO co do statusu IOD w Bankach. Po konsultacjach KNF z PUODO, PUODO wydał opinię co do możliwości działań w oparciu artykułu 6a ust. 1 punkt 2 Prawa bankowego, a więc w trybie outsourcingu bankowego.