Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
e-QSM Oficjalna prezentacja systemu  2021-10-28

Na czwartek, 28.10.2021 zaplanowana została prezentacja najnowszej wersji systemu e-QSM – 6.0 Przeprowadzone testy pozwoliły nam nie tylko na podjęcie decyzji o zaprezentowaniu systemu ale także na podjęcie decyzji co do pierwszych instalacji i migracji z e-QSM do e-QSM - 6.0.

arrow
e-QSM Nowa Generacja  2021-09-08

Prace nad systemem powoli dobiegają końca. Za nami są pierwsze testy walidacyjne i niebawem będziemy mogli zaprezentować Państwu szóstkę w pełnej odsłonie.

arrow
e-QSM Nowe pluginy  2021-08-12

Wraz z nową wersją systemu powstają całkiem nowe rozszerzenia, dzięki którym wprowadzone zostanie wiele funkcji, o które dopytywali Klienci. Swoją nową odsłonę otrzymają Rejestr Czynności, WorkFlowIno, czy Ocena Ryzyka w procesach w ramach ODO. Nowością z pewnością będzie rozszerzenie Import/Export

arrow
Pierwsze nieformalne testy e-QSM standard  2020-09-25

Nowy e-QSM w wersji 6.0 nabiera kształtów - aktualnie są prowadzone pierwsze testy aplikacji wraz z zintegrowaną mapą procesów.

arrow
Początek pandemii ale my nie składamy broni  2020-09-07

Niestety wybuch pandemii oraz ogłoszenie stanu epidemicznego w kraju pokrzyżowały nam trochę szyki ale nie na długo. Wszyscy Klienci są na bieżąco obsługiwani zdalnie, co może przyczynić się do zmian zasad współpracy także na przyszłość. W zakresie systemu e-QSM nie tylko prace trwają nadal ale dodatkowo rozszerzyliśmy zespół programistów.