Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
e-QSM Nowe pluginy  2021-08-12

Wraz z nową wersją systemu powstają całkiem nowe rozszerzenia, dzięki którym wprowadzone zostanie wiele funkcji, o które dopytywali Klienci. Swoją nową odsłonę otrzymają Rejestr Czynności, WorkFlowIno, czy Ocena Ryzyka w procesach w ramach ODO. Nowością z pewnością będzie rozszerzenie Import/Export

arrow
Pierwsze nieformalne testy e-QSM standard  2020-09-25

Nowy e-QSM w wersji 6.0 nabiera kształtów - aktualnie są prowadzone pierwsze testy aplikacji wraz z zintegrowaną mapą procesów.

arrow
Początek pandemii ale my nie składamy broni  2020-09-07

Niestety wybuch pandemii oraz ogłoszenie stanu epidemicznego w kraju pokrzyżowały nam trochę szyki ale nie na długo. Wszyscy Klienci są na bieżąco obsługiwani zdalnie, co może przyczynić się do zmian zasad współpracy także na przyszłość. W zakresie systemu e-QSM nie tylko prace trwają nadal ale dodatkowo rozszerzyliśmy zespół programistów.

arrow
Zakończenie 'przeprowadzki' Klientów do e-QSM Consulting Sp. z o.o.  2020-09-06

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż proces przejmowania działań przez Spółkę został zakończony, a ostateczna liczba umów realizacji usług w nowych warunkach to 100% + 1, dlatego dziękując naszym Klientom za zaufanie, obiecujemy dalej rzetelnie wypełniać swoje zobowiązania i oferować nasze usługi i produktu na jak najwyższym poziomie.

arrow
Powołanie do życia spółki e-QSM Consulting  2020-09-05

Na bazie decyzji PUODO i KNF podjęliśmy jedyną możliwą decyzję o kontynuacji działań całego zespołu w ramach powołanej do życia spółce. e-QSM Consulting Sp. z o.o. przejmie działalność firmy z zachowaniem wszelkich warunków zawartych dotychczas umów.