Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Pierwsze wdrożenie systemu  2010-06-05

W dniu dzisiejszym zawarta została umowa na realizację pierwszego wdrożenia systemu e-QSM w firmie Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.

arrow
Premiera systemu e-QSM - wersja sieciowa  2010-06-05

W miesiącu sierpniu zostały zakończone prace nad wersją sieciową systemu e-QSM. System sieciowy umożliwia nie tylko dystrybucję dokumentów porzez sieć z dostępem przez przeglądarkę stron www, lecz także na zarządzanie dokumentacją i pracą w układzie grupowym.

arrow
e-QSM 2.0 - pierwsza edycja wersji gotowej do wdrożenia  2010-06-05

Po uzyskaniu wstępnych ocen od konsultantów, audytorów oraz potencjalnych użytkowników i wprowadzeniu do aplikacji szeregu zmian i poprawek oraz zakończeniu etapu testów oraz walidacji - aplikacja e-QSM 2.0 została dopuszczona do sprzedaży w wersji jednostanowiskowej. Prace nad modułem sieciowym, umożliwiającym dystrybucję i zarządzanie dokumentacją poprzez sieć Internet zostaną ukończone jeszcze w tym miesiącu.

arrow
Prapremiera systemu e-QSM  2010-06-05

Aplikacja e-QSM pierwszy raz została zaprezentowana na forum publicznym. Jako miejsce preznetacji wybraliśmy spółkę - Tüv-Consulting Polska. W gronie gości znależli sie m.in. konsultanci oraz audytorzy systemów zarządzania jakością. Aplikacja została oceniona bardzo pozytywnie, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i ekonomicznym.