Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
e-QSM nagrodą za najlepiej zdany egzamin na Pełnomocnika  2010-06-05

Prowadząc kolejne wdrożenia oraz występując w roli trenera, na kursie dla Pełnomocników organizowanym cyklicznie przez Tüv Akademię ufundowała nagrodę - jednostanowiskową licencję na system e-QSM za najlepszy wynik z egzaminu, którą otrzymał przedstawiciel firmy ITAM z Zabrza.

arrow
Rejestr działań korygujących  2010-06-05

Moduł funkcjonalnie powiązanych formularzy, który pozwala na gromadzenie w bazie wszelkich uwag dotyczących funkcjonowania systemu. Moduł ten zawiera: formularz rejestracji zgłoszenia niezgodności i przypisania jej do określonego elementu procesu formularz harmonogramu działań korygujących i naprawczych wraz z możliwością powołania zespołu i podziałem zadań na poszczególnych jego członków moduł kontroli realizacji poszczególnych etapów

arrow
Doroczne spotkania konsultantów - premiera aplikacji na rynku  2010-06-05

Pierwsza - prapremiera miała na celu poddanie, zupełnie nowego rozwiązania pod ocenę osobom, które na codzień zajmują się wdrożeniami i oceną systemów zarządzania jakością. Tym razem e-QSM został zaprezentowany szerszemu gronu osób. Mimo, iż wersja 1.0 nie była jeszcze wersją dopuszczoną do sprzedaży, także i to spotkanie zakończyło się sukcesem. Wynikiem spotkania jest rozpoczęcie współpracy z Ośrodkiem Informatyki Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

arrow
Pierwsze wdrożenie systemu  2010-06-05

W dniu dzisiejszym zawarta została umowa na realizację pierwszego wdrożenia systemu e-QSM w firmie Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.

arrow
Premiera systemu e-QSM - wersja sieciowa  2010-06-05

W miesiącu sierpniu zostały zakończone prace nad wersją sieciową systemu e-QSM. System sieciowy umożliwia nie tylko dystrybucję dokumentów porzez sieć z dostępem przez przeglądarkę stron www, lecz także na zarządzanie dokumentacją i pracą w układzie grupowym.