Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Premiera nowej wersji Elektronicznej Księgi Jakością - e-QSM  2010-06-05

Wersja ta została wyposażona w całkiem nowy moduł mapowania procesów, dzięki któremu w pełni możliwe jest uruchomienie elektronicznego przepływu dokumentów. Całość wraz z nowym produktem Elektronicznymi Formularzami - DFC stanowi doskonałe narzędzie do tworzenia wewnętrznych systemów zarządzania i przesyłu danych.  Ponadto zautomatyzowaliśmy kolejne funkcje ułatwiając tym samym zarządzanie dokumentacją SZJ.

arrow
DFC - system elektronicznych formularzy - wersja 1.0  2010-06-05

Aplikacja budowania dynamicznych formularzy elektronicznych została stworzona na potrzeby projektowania systemów przepływu dokumentów oraz systemów klasy CRM. Działając w powiązaniu z systemem e-QSM stanowi doskonałe narzędzie uzupełniające funkcjonujący w przedsiębiorstwie system zarządzania jakością.  Modułem sterującym przepływem dokumentów (formularzy) jest moduł mapowania procesów, stanowiący jeden z głównych elementów elektronicznej księgi jakości - e-QSM.  DFC jest aplikacją stacjonarną, pracującą w środowisku Windows. Wynik projektowania - baza formularzy elektronicznych oraz związana z nimi baza danych, dzięki odpowiednim funkcjom wprowadzona zostaje do systemu e-QSM, a następnie przenoszona jest na serwer, gdzie odpowiednie skrypty udostępniają formularze lub ich fragmenty poszczególnym komórkom, biorącym udział w procesie przepływu dokumentów. System obiegu dokumentów wdrażany jest jako system projektowany indywidualnie lub jako wynik połączenia systemów e-QSM i DFC.

arrow
e-QSM nagrodą za najlepiej zdany egzamin na Pełnomocnika  2010-06-05

Prowadząc kolejne wdrożenia oraz występując w roli trenera, na kursie dla Pełnomocników organizowanym cyklicznie przez Tüv Akademię ufundowała nagrodę - jednostanowiskową licencję na system e-QSM za najlepszy wynik z egzaminu, którą otrzymał przedstawiciel firmy ITAM z Zabrza.

arrow
Rejestr działań korygujących  2010-06-05

Moduł funkcjonalnie powiązanych formularzy, który pozwala na gromadzenie w bazie wszelkich uwag dotyczących funkcjonowania systemu. Moduł ten zawiera: formularz rejestracji zgłoszenia niezgodności i przypisania jej do określonego elementu procesu formularz harmonogramu działań korygujących i naprawczych wraz z możliwością powołania zespołu i podziałem zadań na poszczególnych jego członków moduł kontroli realizacji poszczególnych etapów

arrow
Doroczne spotkania konsultantów - premiera aplikacji na rynku  2010-06-05

Pierwsza - prapremiera miała na celu poddanie, zupełnie nowego rozwiązania pod ocenę osobom, które na codzień zajmują się wdrożeniami i oceną systemów zarządzania jakością. Tym razem e-QSM został zaprezentowany szerszemu gronu osób. Mimo, iż wersja 1.0 nie była jeszcze wersją dopuszczoną do sprzedaży, także i to spotkanie zakończyło się sukcesem. Wynikiem spotkania jest rozpoczęcie współpracy z Ośrodkiem Informatyki Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.