Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Egzamin dla systemu e-QSM - certyfikat dla ALMY INTERNET  2010-06-05

W dniu dzisiejszym został przeprowadzony u naszego Klienta - ALMY INTERNET SA audyt recertyfikujący i zakończył się wynikiem w pełni pozytywnym, czyli uzyskaniem przedłużenia certyfikatu na kolejne trzy lata. Poza ponowną certyfikacją Spółki, ważnym dla nas jest także fakt, iż część zapisów oraz cała dokumentacja systemu zarządzania jakością jest utrzymywana i nadzorowana w systemie e-QSM. Spółce ALMA INTERNET gratulujemy, życząc dalszych sukcesów. Nasz zespół natomiast bierzę się do pracy nad wersją 4.0, która powinna ukazać się jeszcze w tym roku.

arrow
Kolejne nowości w module procesów - automatyczna kontrola danych  2010-06-05

Każdemu z nas pewnie przydarzyło się usunięcie ważnego elementu z systemu. Z pewnością spotkali się także Państwo z faktem, wieloktrotnej zmiany struktur danych na etapie wdrożenia zarówno SZJ, jak i dodowlnego systemu informatycznego. Są to zdarzenia nierozerwalnie związane z tokiem prowadzonych prac. Dzięki specjalnym nowym funkcjom przestają jednak sprawiać kłopoty. Nowy moduł procesów nie tylko samodzielnie nadzoruje zakresy obowiązków, lecz także kontroluje istnienie w bazach danych przypisanych wcześniej stanowisk oraz dokumenów. Przy edycji Uzytkownik na bieżąco jest informowany o fakcie usuniącia określonej pozycji. System automatycznie wprowadza korektę w nazwach stanowisk i tytułach przypisanych dokumentów oraz na żądanie Użytkownika usuwa z procesu wszelkie zbędne elementy.

arrow
Panel Administracyjny - nowy moduł do zarządzania Księgą Jakości  2010-06-05

Dziś poraz pierwszy został wykorzystany nowy moduł aplikacji e-QSM - Panel Administracyjny, pozwalający na zarządzanie z jednego stanowiska kilkoma księgami jakości. Moduł ten przeznaczony jest głównie dla konsultantów, którzy prowadzą wdrożenia jednocześnie w kilku przedsiębiorstwach. Może być także wykorzystywany przez Użytkowników jako moduł zarządzania księgami, tworzonymi odrębnie na potrzeby różnych systemów.

arrow
Akredytacja PARP - system e-QSM jeszcze tańszy  2010-06-05

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż występując jako przedmiotowi eksperci wraz z Partnerem, spółką TOTAL Grupa Consultingowa SA otrzymaliśmy akredytację PARP na realizację projektów w ramach przedakcesyjnych programów PHARE. Zgodnie z zasadami programu, Wnioskodawcy mogą ubiegać się o dofinansowanie oferowanych przez nas usług w wysokości do 50% kosztów wdrożenia. Pierwszy termin składania wniosków upływa 30 lipca 2004r.

arrow
Co nowego pojawiło się w systemie e-QSM wersja 3.0  2010-06-05

Nowa wersja to całkiem inny system pracy i zarządzania dokumentacją. Dzięki wprowadzeniu funkcji automatyzujących pracę z dokumentami system na bieżąco może nadzorować zawartość poszczególnych baz.  Dzięki funkcji aktualizacji system samodzielnie wprowadza poprawki w procesach usuwając z powiązań brakujące dokumenty oraz stanowiska informując o tym fakcie Użytkownika. Użytkownik sam decyduje o iloci stron w procesie i w każdej chwili może zmieniać zakres arkusza przeznaczonego na daną mapę.