Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Nowe funkcje w module sieciowym  2010-06-05

Z uwagi na rosnące wymagania Klientów, dotyczące praw dostępu do poszczególnych dokumentów zmieniliśmy format ich prezentacji. Dotychczasowa format, czyli html został zastąpiony pdf-em. Umożliwia to nie tylko zachowanie pełnej formy dokumentu, lecz także lepsze zarządzanie zarówno dostępem jak i możliwościami dalszej edycji (np. wydrukiem). Poszczególne pliki dokumentów przetwarzane są automatycznie podobnie jak w poprzedniej wersji modułu, więc dla Użytkownika, po stronie aplikacji edycyjnej nic nie uległo zmianie.

arrow
Nowa witryna  2010-06-05

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy zmiany strony firmowej, wymieniając środowisko witryny na narzędzie CMS oraz uzupełniając jej zawartość o nowe informacje o naszych produktach i usługach.

arrow
Egzamin dla systemu e-QSM - certyfikat dla ALMY INTERNET  2010-06-05

W dniu dzisiejszym został przeprowadzony u naszego Klienta - ALMY INTERNET SA audyt recertyfikujący i zakończył się wynikiem w pełni pozytywnym, czyli uzyskaniem przedłużenia certyfikatu na kolejne trzy lata. Poza ponowną certyfikacją Spółki, ważnym dla nas jest także fakt, iż część zapisów oraz cała dokumentacja systemu zarządzania jakością jest utrzymywana i nadzorowana w systemie e-QSM. Spółce ALMA INTERNET gratulujemy, życząc dalszych sukcesów. Nasz zespół natomiast bierzę się do pracy nad wersją 4.0, która powinna ukazać się jeszcze w tym roku.

arrow
Kolejne nowości w module procesów - automatyczna kontrola danych  2010-06-05

Każdemu z nas pewnie przydarzyło się usunięcie ważnego elementu z systemu. Z pewnością spotkali się także Państwo z faktem, wieloktrotnej zmiany struktur danych na etapie wdrożenia zarówno SZJ, jak i dodowlnego systemu informatycznego. Są to zdarzenia nierozerwalnie związane z tokiem prowadzonych prac. Dzięki specjalnym nowym funkcjom przestają jednak sprawiać kłopoty. Nowy moduł procesów nie tylko samodzielnie nadzoruje zakresy obowiązków, lecz także kontroluje istnienie w bazach danych przypisanych wcześniej stanowisk oraz dokumenów. Przy edycji Uzytkownik na bieżąco jest informowany o fakcie usuniącia określonej pozycji. System automatycznie wprowadza korektę w nazwach stanowisk i tytułach przypisanych dokumentów oraz na żądanie Użytkownika usuwa z procesu wszelkie zbędne elementy.

arrow
Panel Administracyjny - nowy moduł do zarządzania Księgą Jakości  2010-06-05

Dziś poraz pierwszy został wykorzystany nowy moduł aplikacji e-QSM - Panel Administracyjny, pozwalający na zarządzanie z jednego stanowiska kilkoma księgami jakości. Moduł ten przeznaczony jest głównie dla konsultantów, którzy prowadzą wdrożenia jednocześnie w kilku przedsiębiorstwach. Może być także wykorzystywany przez Użytkowników jako moduł zarządzania księgami, tworzonymi odrębnie na potrzeby różnych systemów.