Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Kolejny certyfikat  2010-06-05

W dniu dzisiejszym zakończył się pozytywnie audyt certyfikujący w spółce P.R.E.S.C.O. - gratulujemy, życząc dalszych sukcesów, już na etapie doskonalenia. Jest nam tym bardziej miło, iż proces wdrożenia, był wspomagany także przez nas, a cała dokumentacja SZJ funkcjonuje w systemie e-QSM v. 3.0

arrow
Walidacja nowej wersji - e-QSM 4.0  2010-06-05

Z dniem dzisiejszym zakończyliśmy testy funkjonalne i rozpoczęliśmy prace w najnowszej wersji oferowanego systemu - e-QSM 4.0 Korzystając z najnowszej wersji prowadzimy prace w ramach doskonalenia systemu zarządzania w spółce ALMA SA. Sprawdzenie aplikacji w rzeczywistych warunkach pozwoli zarówno na przeprowadzenie walidacji oprogramowania oraz na wykorzystanie zawartych w nim rozwiązań przez Klienta w ramach funkcjonującego systemu zarządzania jakością.

arrow
Nowy moduł procesów - nowy produkt  2010-06-05

Właśnie zakończyliśmy ostani już etap prac nad całkiem nowym modułem procesów, który będzie nie tylko podstawą całego systemu e-QSM, lecz będzie także oferowany jako niezależna aplikacja graficzna. Nowy moduł to niezależne narzędzie, które umożliwia stworzenie map procesów, poza systemem e-QSM i wyeksportowanie wyników prac do formatu zarówno bmp, jak i html, co pozwala na ich późniejsze wykorzystanie np. w ramach wewnętrznych systemów informacyjnych. Dodatkowo w celu większego dopasowania, wprowadziliśmy funkcję importu dowolnych bloków, co umożliwia wizualiazację prezentowanych procesów, w zależności od potrzeb Użytkownika. Pełna wersja aplikacji, będzie udostępniona wraz z premierą systemu e-QSM v. 4.0 planowaną na I kwartał br.

arrow
Nowe funkcje w module sieciowym  2010-06-05

Z uwagi na rosnące wymagania Klientów, dotyczące praw dostępu do poszczególnych dokumentów zmieniliśmy format ich prezentacji. Dotychczasowa format, czyli html został zastąpiony pdf-em. Umożliwia to nie tylko zachowanie pełnej formy dokumentu, lecz także lepsze zarządzanie zarówno dostępem jak i możliwościami dalszej edycji (np. wydrukiem). Poszczególne pliki dokumentów przetwarzane są automatycznie podobnie jak w poprzedniej wersji modułu, więc dla Użytkownika, po stronie aplikacji edycyjnej nic nie uległo zmianie.

arrow
Nowa witryna  2010-06-05

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy zmiany strony firmowej, wymieniając środowisko witryny na narzędzie CMS oraz uzupełniając jej zawartość o nowe informacje o naszych produktach i usługach.