Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Zamknięcie etapu wsparcia dla e-QSM 3.0  2010-06-05

Wynikiem rozwoju oferowanego przez nas systemu informatycznego jest powstanie wersji 4.0. Zakończenie prac nad e-QSM oznacza zamknięcie pewnego etapu jakim była wersja 3.0. Wszyscy nasi Klienci, którzy zgłosili takie zapotrzebowanie otrzymali nieodpłatnie w ramach obsługi technicznej aktualizację systemu do najnowszej wersji. Tym samym możemy w pełni spokojnie zaprzestać wspieranie "e-QSM v 3.0", oferując najnowszą eletroniczną księgę jakości - e-QSM.

arrow
Automatyczna aktualizacja systemu - ułatwienie dla administratorów  2010-06-05

Opracowując nowe funkcje systemu e-QSM, nie zapominamy o jego ergonomii w zakresie administracyjnym. Dlatego też od dziś dostępna jest nowa wersja modułu serwera plików, która została wyposażona w funkcję automatycznej aktualizacji oprogramowania. Dzięki temu, wszelkie aktualizacje odbywają się bez konieczności reinstalowania systemu na poszczególnych stacji roboczych, co z pewnością ułatwi pracę administratorom, bowiem system samodzielnie rozsyła aktualizacje i przeprowadza wymianę oprogramowania na poszczególnych stanowiskach.

arrow
Pakiet e-QSM w pełnej gotowości  2010-06-05

Zgodnie z planem zakończone zostały działania, mające na celu walidację systemu e-QSM wraz z nowymi, dodatkowymi modułami. Do najnowszych elementów należy m.in. komunikator, umożliwiający wzajemne przekazywanie informacji o wprowadzonych zmianach w systemie oraz przekazywanych formularzach. Podczas procesu walidacji pozyskaliśmy niezbędne do dalszego rozwoju dane, które niebawem znajdą swoje odzwierciedlenie w kolejnych edycjach najnowszej wersji systemu. Dzięki współpracy z Klientami oraz dzięki prowadzonym we własnym zakresie testom, w pełni zakończyliśmy prace nad systemem, który w obecnym kształcie nie tylko umożliwia nadzór nad dokumentacją SZJ, czy też wspomaga wdrożenie systemu. System e-QSM pozwala bowiem na uruchomienie elektronicznej formy obiegu dokumentów i rejestrację zapisów, stanowiących jednocześnie integralną część dokumentacji systemowej.

arrow
Zakończenie etapu testów nowego modułu  2010-06-05

Kolejny element systemu - e-QSM komunikator, jest gotowy do wdrożenia w warunkach rzeczywistych. Przeprowadzone w ubiegłym tygodniu testy funkcjonalne, potwierdziły poprawność jego działania. Obecnie moduł zostanie poddany procesowi walidacji, w celu sprawdzenie funkcjonowania w rzeczywistych warunkach i jeszcze w tym miesiącu będzie wprowadzony do oferty produktowej, jako dodatkowy element systemu e-QSM - Elektroniczna Księga Jakości.

arrow
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem  2010-06-05

Prowadząc prace nad systemem e-QSM oraz uczestnicząc we wdrożeniach, zdobywamy kolejne doswiadczenia, poszerzając tym samym naszą wiedzę, zarówno na temat SZJ, jak i funkcjonowania oraz potrzeb Klientów w zakresie wspomagania, poprzez informatykę. Dlatego też postanowiliśmy podzielić się doświadczeniem z naszymi Klientami, opracowując skrypt, zawierający zarówno komentarz do normy, jak i kilka praktycznych wskazówek dotyczących wdrażania i nadzorowanie systemu jakości. Podręcznik ten stanowi dodatkowy element oferowanych przez nas produktów i usług.