Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
e-QSM pierwsze szkolenia  2022-03-10

System e-QSM pracuje już u części naszych Klientów, a w dniu 10.03.2022 organizowane jest pierwsze z globalnych szkoleń z nowych funkcji systemu. Szkolenie będzie rejestrowane i będzie dostępne w module szkolenia na http://centrum-danych-osobowych.pl

arrow
Pierwsza instalacja systemu e-QSM, zakończenie wsparcia dla e-QSM  2021-11-09

Z dniem dzisiejszym rozpoczęliśmy proces instalacji i migracji do nowego systemu. Tym samym, oficjalnie kończymy wsparcie dla systemu e-QSM przy czym, utrzymujemy je dla istniejących instalacji, posiadających wsparcie merytoryczno-techniczne co najmniej do czasu wymiany systemu na nowy.

arrow
e-QSM Oficjalna prezentacja systemu  2021-10-28

Na czwartek, 28.10.2021 zaplanowana została prezentacja najnowszej wersji systemu e-QSM – 6.0 Przeprowadzone testy pozwoliły nam nie tylko na podjęcie decyzji o zaprezentowaniu systemu ale także na podjęcie decyzji co do pierwszych instalacji i migracji z e-QSM do e-QSM - 6.0.

arrow
e-QSM Nowa Generacja  2021-09-08

Prace nad systemem powoli dobiegają końca. Za nami są pierwsze testy walidacyjne i niebawem będziemy mogli zaprezentować Państwu szóstkę w pełnej odsłonie.

arrow
e-QSM Nowe pluginy  2021-08-12

Wraz z nową wersją systemu powstają całkiem nowe rozszerzenia, dzięki którym wprowadzone zostanie wiele funkcji, o które dopytywali Klienci. Swoją nową odsłonę otrzymają Rejestr Czynności, WorkFlowIno, czy Ocena Ryzyka w procesach w ramach ODO. Nowością z pewnością będzie rozszerzenie Import/Export