Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Stare funkcje po nowemu, czyli plugin Download   2022-06-14

W poprzedniej wersji systemu istniała funkcja download, jednak z uwagi na to, że nie wszędzie była wykorzystywana, dla wersji 6.0 zaprojektowaliśmy rozszerzenie download, które pozwala na zarządzania zasobami wystawionymi do pobrania oraz umożliwia wysyłkę powiadomień o dostępności danego zasobu do pobrania wraz z krótką wiadomością.

arrow
Ostatni z dawnych pluginów – Statystyki   2022-06-10

Do szeregu dostępnych w szóstce narządzi dołączył plugin Statystyki, który pozwala: na zapoznanie się z rozkładem obowiązków poprzez weryfikację przypisania stanowisk do poszczególnych obiegów e-formularzy, na przenoszenie zasobów pomiędzy stanowiskami (grupowa zmiana właścicieli dokumentów, czy przesunięcia spraw przerwanych lub zamkniętych).

arrow
Pierwsza instalacja platformy e-QSM  2022-05-20

System e-QSM to już nie tylko narzędzie dedykowane konkretnemu Klientowi. Może być też instalowany jako platforma skupiająca kilka powiązanych podmiotów np. Urząd Gminy i związane z nim jednostki samorządu. Oznacza to, że w jednym systemie zgormadzone będą dane kilku organizacji, gdzie każda będzie miała dostęp do swoich obszarów (regulacji, rejestrów) ale organizacje te będą mogły współdzielić wybrane zasoby

arrow
e-QSM pierwsze szkolenia  2022-03-10

System e-QSM pracuje już u części naszych Klientów, a w dniu 10.03.2022 organizowane jest pierwsze z globalnych szkoleń z nowych funkcji systemu. Szkolenie będzie rejestrowane i będzie dostępne w module szkolenia na http://centrum-danych-osobowych.pl

arrow
Pierwsza instalacja systemu e-QSM, zakończenie wsparcia dla e-QSM  2021-11-09

Z dniem dzisiejszym rozpoczęliśmy proces instalacji i migracji do nowego systemu. Tym samym, oficjalnie kończymy wsparcie dla systemu e-QSM przy czym, utrzymujemy je dla istniejących instalacji, posiadających wsparcie merytoryczno-techniczne co najmniej do czasu wymiany systemu na nowy.