Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Nowy moduł - Magazyn - wystartował  2010-06-05

Dziś, po pomyślnie zakończonych testach wystartował plugin "Magazyn", który w pierwszej wersji zastąpi dotychczasowy moduł wyposażenia. Umożliwia on zarządzanie zasobami w zakresie asortymentu wydawanego pracownikom, nie tylko odnośnie stałego wyposażenia. Podobnie jak inne elementy platformy "e-QSM - DFC" także i Magazyn nie stanowi formy zamkniętej i może być rozwijany zależnie od potrzeb Użytkowników.  W obecnej wersji moduł umożliwia zarządzanie wieloma magazynami, kompletację asortymentu, nadzorowanie dat np. terminów ważności oraz przeprowadzanie wszystkich podstawowych operacji magazynowych - przyjęcia i wydania zewnętrznego, wydania i przyjęcia wewnętrznego, przesunięcia magazynowego oraz likwidację asortymentu. Za obieg dokumentów magazynowych wewnątrz przedsiębiorstwa odpowiada moduł DFC, co stwarza szerokie możliwości w zakresie jego funkcjonowania.

arrow
e-QSM - nowe moduły - Magazyn  2007-01-31

W tym tygodniu rusza najnowszy moduł, stanowiący rozszerzenie funkcjonalności systemu "e-QSM - DFC". Najnowszy plugin, to moduł zarządzania magazynem, łączący w sobie funkcje dotychczasowego modułu "Wyposażenie" oraz standardowego magazynu. Moduł ten stanowi rozszerzenie funkcjonalności podstawowej, zatem może być zamawiany, zależnie od potrzeb Klienta.

arrow
Kolejny audit zakończony powodzeniem  2007-01-30

W dniu wczorajszym nasz Klient - "Konsorcjum GEO-SAT" pomyślnie przeszedł audit nadzoru, uzyskując tym samym przedłużenie ważności certyfikatu na kolejny rok. Dzięki oparciu części dokumentacyjnej na "e-QSM - Elektroniczna Księga Jakości" cały proces auditu przebiegł bardzo sprawnie. Członkom Konsorcjum gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w procesie doskonalenia systemu.

arrow
Nowe funkcje dla obiegu dokumentów  2010-06-05

W ubiegłym tygodniu ruszyła testowa wersja nowej edycji platformy "e-QSM - DFC". System został wyposażony w nowe funkcje, rozszerzające dotychczasowe możliwości sterowania obiegiem dokumentów. Wprowadzone rozwiązania mają na celu zarówno rozwój dotychczasowych możliwości i ergonomii systemu, jak też mają na celu umożliwić Użytkownikom naszych produktów na bardziej samodzielne zarządzanie własnymi zasobami w tym zakresie. Najnowsze elementy już zostały udostępnione Klientom do walidacji. Zmianie ulega także element nadzoru nad wyposażeniem, którego moduł w najnowszej edycji zostanie zastąpiony pluginem, a którego testowe uruchomienie przewidujemy na koniec miesiąca stycznia.

arrow
Nowa edycja platformy "e-QSM-DFC", na nowy rok  2010-06-05

Powoli mijający już rok 2006 był rokiem wielu zmian w systemie, które jako kontynuacja pierwotnych założeń, doprowadziły do uzyskania efektu jakim było przejście od systemu przeznaczonego jedynie dla potrzeb nadzoru nad dokumentacją SZJ, do platformy, umożliwiającej uruchamianie obiegu dokumentu. Prace zrealizowane wspólnie z Klientami oraz elementy wdrożone w życie w ramach własnego projektu, pozwoliły na oddanie do użytkowania narzędzi, które umożliwiają samodzielne zarządzanie środowiskiem wewnętrznej informacji. Dbając o stały rozwój oferowanych produktów informatycznych, rozpoczęliśmy działania, których efektem będzie znacznie szerszy niż dotychczas zakres funkcjonalny, co oznacza pojawienie się nowej edycji systemu. Premiera nowej funkcjonalności planowana jest na początek 2007 roku. Znacznemu rozwojowi poddane zostają moduły - DFC oraz Workflow, co gwarantuje jeszcze lepsze zarządzanie obiegiem dokumentów oraz danymi, a dotychczas stanowiący integralną część systemu moduł Wyposażenia, doczeka się swojego następcy, całkiem nowego elementu, który będzie funkcjonował jako rozszerzenie, co dodatkowo wpłynie na poprawę ergonomii całości. Tym samym zamknięty zostanie kolejny etap życia systemu e-QSM, gdyż nowa edycja, to kolejny duży krok do przodu. Oczywiście wszelkie dotychczas rozpoczęte i prowadzone prace wdrożeniowe będą realizowane w normalnym trybie z zachowaniem nadzoru technicznego, gwarantującego poprawną pracę dotychczas uruchomionych wersji.