Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Aktualizacja funkcji zarządzania pluginami dla Windows Vista  2010-06-05

Weszła w życie wersja programu, która w pełni pozwala na zarządzanie pluginami pod Windows Vista, z zachowaniem funkcji autoupdatu. Sam system został już dawno przetestowany i sprawdził się w działaniu pod nowym systemem operacyjnym ale co ważne, utrzymana została ciągłość działania pod dotychczasowymi wersjami Windowsa. Z uwagi na póki co, jeszcze jednostkowe użytkowanie Windows Vista, kolejne elementy systemu, będą sukcesywnie testowane i zależnie od potrzeb dopasowywane do nowych warunków funkcjonowania.

arrow
Z nowymi możliwościami na wiosnę  2010-06-05

W przyszłym tygodniu w fazę testów wchodzi nowa edycja modułu DFC i związana z nią nowa funkcjonalność obiegów dokumentów, obejmująca możliwość automatycznego uruchamiania podprocesów, związanych z danym działaniem. Okres zimowy zamykamy trzema nowymi instalacjami systemu e-QSM oraz pomyślnie zakończonymi auditami - certyfikującym w AMRZ oraz nadzoru w firmie Kreisel Technika Budowlana, gdzie przy współpracy z MDG Doradztwo Gospodarcze sprawujemy opiekę nad Systemem Zarządzania Jakością. 

arrow
Kolejny klient i kolejny sprawdzian  2010-06-05

W dniach 26-27. marca 2008 został przeprowadzony i zakończony sukcesem audit certyfikujący u naszego Klienta - Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej SA, która oferuje usługi w zakresie doradztwa, konsultacji dla MŚP, zarzadzanie Parkiem Przemysłowym, pośrednictwo pożyczkowe. Tradycyjnie już, wdrożenie zostało oparte na systemie e-QSM, co umożliwiło szybkie opracowanie dokumentacji i sprawne przeprowadzenie wdrożenia, które oczywiście nie byłoby możliwe bez zaangażowania ze strony Pracowników Agencji. Jednostką certyfikującą był tym razem TUV Rheinland Sp. z o.o.

arrow
e-QSM na InsERT RoadShow 2008 - nowy plugin dla Subiekta GT  2010-06-05

W lutym br. rozpoczął się cykl prezentacji rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw, oferowanych przez firmę InsERT oraz jej Partnerów, prezentujących produkty towrzyszące i współpracujące z oprogramowaniem z linii Insert GT i nie tylko. InsERT zaprezentował m.in. najnowszy produkt - moblinego Subiekta, przeznaczonego do prowadzenia działań przy sprzedaży bezpośredniej. Wspólnie z firmą SEVEN mieliśmy przyjemność przedstawić rozwiązanie oparte na platformie "e-QSM - DFC", przeznaczone do realizacji wdrożeń w ramach workflow z możliwością zintegrowania danych z Subiektem GT. Kolejne spotkania przewidziane są na 28. lutego - Kraków oraz 04. marca - Wrocław, na które serdecznie zapraszamy.

arrow
Korespondencja seryjna - wsparcie dla kolejnego punktu normy  2010-06-05

Komunikacja, to jeden z ważniejszych elementów systemu zarządzania. Bez niej nawet najlepiej ‘skrojony’ system może nie zadziałać. Ostatnio prowadzone prace, rozwijające funkcjonalność platformy zaowocowały premierą nowego serwera oraz związanego z nim pluginu nowego komunikatora. Przed Świętami został natomiast uruchomiony inny nowy produkt - moduł korespondencji seryjnej i jest to kolejny element platformy "e-QSM - DFC", którego zadaniem jest przejęcie proceduralnych funkcji i ich urzeczywistnienie w działaniu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom żadna informacja nie może 'opuścić' systemu bez wcześniejszego zatwierdzenia, a wszelkie działania (wydruk czy też wysyłka mailowa) są rejestrowane, co pozwala na pełny nadzór nad procesem komunikacji.  Adresowanie pism czy też ich rozesłanie droga elektroniczną odbywa się automatycznie w oparciu o dane zawarte w systemie e-QSM (np. dane zgromadzone w bazie kontrahentów, czy w liście pracowników), co gwarantuje nie tylko poprawność danych ale też lepsze ich wykorzystanie w całym systemie zarządzania.  Moduł ten może z powodzeniem być więc wykorzystany zarówno do realizacji funkcji korespondencji wewnętrznej (np. dla potrzeb dystrybucji komunikatów czy pism wewnątrz organizacji) lub podobnie jak moduł eksportu danych może wspomagać komunikację z kontrahentami.