Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

arrow
Nowe funkcje – skanowanie kodów QR   2022-07-04

Dziś rozpoczęliśmy testy kolejnej nowości – funkcja skanowania kodu QR. Pozwala ona na precyzyjne podłączanie załączników do obiegów e-formularzy zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym.

arrow
Nowe funkcje – upoważnienia ODO z automatu   2022-06-28

Od dziś praktycznie jest dostępne rozszerzenie: Upoważnienia. Pozwala ono na wystawianie upoważnień w oparciu o mapę procesów z ich zatwierdzanie w ramach obiegu e-formularzy (workflow). Co ważne plugin ten daje możliwość wystawiania upoważnień grupowo.

arrow
Stare funkcje po nowemu, czyli plugin Download   2022-06-14

W poprzedniej wersji systemu istniała funkcja download, jednak z uwagi na to, że nie wszędzie była wykorzystywana, dla wersji 6.0 zaprojektowaliśmy rozszerzenie download, które pozwala na zarządzania zasobami wystawionymi do pobrania oraz umożliwia wysyłkę powiadomień o dostępności danego zasobu do pobrania wraz z krótką wiadomością.

arrow
Ostatni z dawnych pluginów – Statystyki   2022-06-10

Do szeregu dostępnych w szóstce narządzi dołączył plugin Statystyki, który pozwala: na zapoznanie się z rozkładem obowiązków poprzez weryfikację przypisania stanowisk do poszczególnych obiegów e-formularzy, na przenoszenie zasobów pomiędzy stanowiskami (grupowa zmiana właścicieli dokumentów, czy przesunięcia spraw przerwanych lub zamkniętych).

arrow
Pierwsza instalacja platformy e-QSM  2022-05-20

System e-QSM to już nie tylko narzędzie dedykowane konkretnemu Klientowi. Może być też instalowany jako platforma skupiająca kilka powiązanych podmiotów np. Urząd Gminy i związane z nim jednostki samorządu. Oznacza to, że w jednym systemie zgormadzone będą dane kilku organizacji, gdzie każda będzie miała dostęp do swoich obszarów (regulacji, rejestrów) ale organizacje te będą mogły współdzielić wybrane zasoby